Beautifull Hair
marzenia stają się rzeczywistością...

Pielęgnacja włosów przedłużonych

Przedłużanie wlosów wrocław

Istnieje kilka prostych zasad dzięki którym twoje włosy będą zawsze piękne i lśniące i będzie można je nosić przez długie miesiące... 

Po pierwsze. Mycie przedłużonych włosów.

Oczywiście przed umyciem dokładnie rozczesz włosy. Włosy najlepiej myć pod prysznicem. Woda pada z góry, przez co włosy się nie plączą. 

BARDZO WAŻNE! MYJ WŁOSY LETNIĄ WODĄ! 

Włosy myj przesuwając dłonie z szamponem z góry do dołu. 

PAMIĘTAJ: nie wolno myć włosów okrężnymi ruchami! Przez wilgoć i ciepło wody łuski włosów się otwierają i w efekcie mycia okrężnymi ruchami zahaczając o siebie zwiną się w kołtun. 

Najbardziej zanieczyszczone są włosy przy skórze głowy i sama skóra głowy. Przedłużone włosy nie wymagają szorowania. Wystarczy, że piania z szamponu po nich spłynie. Za to skórę głowy wymasuj palcami. Warto pamiętać, że przedłużonych włosów nie wolno \"czochrać \" ręcznikiem. Powinno się przeczesywać włosy palcami i odsączyć ręcznikiem, przeciągając go wzdłuż włosów. Następnie włosy zwiń w ręcznik na kilka minut, aż woda w niego wsiąknie. Najlepiej poczekaj, aż włosy same wyschną.

Szampon- do włosów azjatyckich, indyjskich i europejskich i dziewiczych (polskich/słowiańskich)- najlepiej sprawdzi się szampon bez parabenów i SLSów o właściwościach nawilżających (np. Biovax Naturalne oleje).

Przedłużanie włosów wrocław

Po drugie. Nawilżanie przedłużonych włosów.

O przedłużone włosy również trzeba dbać i je odpowiednio pielęgnować odpowiednimi odżywkami i balsamami. Przedłużone włosy są włosami naturalnymi, ale martwymi.
Stosuj dobre delikatne odżywki i szampony o właściwościach bardzo nawilżających. Możesz także używać płynnego jedwabiu, olejku arganowego itp.

PAMIĘTAJ: nie wolno nakładać odżywek na łącza pasemek.
Jeśli przedłużone włosy się splączą, nie wolno szarpać ich szczotką, tylko delikatnie rozdzielić palcamiPo trzecie. Czesanie przedłużonych włosów.


Po umyciu należy przeczesać wilgotne (czyli nie mokre, ale też nie suche) włosy i zaczynamy od samych końców, stopniowo przechodząc do całej ich długości.

Czesanie jest obowiązkowe i najlepiej zaopatrzyć się w specjalną szczotkę, która ułatwi to zadanie. Bardzo długie włosy należy na noc wiązać w warkocz. Staraj się używać kosmetyków bez dodatku alkoholu.

Jeśli używasz prostownicy lub lokówki w żadnym wypadku nie nagrzewaj włosów u samej nasady, gdzie są zgrzewy. Jeśli na przedłużonych włosach chcesz mieć loki lub fale zalecamy stosowanie wałków lub papilotów.
Przy prostowaniu, nakręcaniu, karbowaniu czy też suszeniu suszarką włosów zalecamy stosować wosk lub odżywkę w sprayu. Efekt? Włosy będą lśniąco błyszczały i będą odpowiednio chronione.źródło: www.4great-hair.com
SEO-One24.net - button (80x15)
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW